Kariera

W WROZAS Sp. z o.o. tworzymy przyjazne i pozwalające na rozwój środowisko pracy. Jesteśmy elastyczni dla naszych pracowników, dając im swobodę działania i zapewniając niezbędne narzędzia pracy. Pozwalamy na wdrażanie własnych pomysłów, stawiamy na samorozwój i pomagamy w budowaniu doświadczenia zawodowego.

Dołącz do nas.

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

  • Elektromonter- Serwisant
  • Magazynier z obsługą sklepu spawalniczego
  • Specjalista ds. Rozliczeń

Profil kandydata na stanowisku Elektromonter-Serwisant:

  • Doświadczenie w naprawie urządzeń elektrycznych, spawarek lub przecinarek plazmowych.
  • Prawo jazdy kat. B – obowiązkowe.
  • Obsługa komputera – MS Office, Internet.

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie urządzeń w przypadkach uszkodzeń, awarii i innych niesprawności urządzeń spawalniczych, przecinarek plazmowych.
  • Wykonywanie usług serwisowych i produkcyjnych.
  • Prowadzenie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.
  • Sporządzanie dokumentacji prowadzonych i wykonywanych prac i napraw (kart badań, świadectw jakości odbioru).

Profil kandydata na stanowisku Magazynier z obsługą sklepu spawalniczego:

  • Wykształcenia minimum średniego
  • Umiejętności nawiązywania dobrych relacji z klientem
  • Dokładności i sumienności w wykonywaniu swoich codziennych obowiązków
  • Prawo jazdy kat. B

  • Obsługa magazynu, przyjmowanie dostaw, wydawanie towaru
  • Wystawianie dokumentów magazynowych (RW, MM)
  • Bezpośrednia obsługa klienta w sklepie stacjonarnym oraz internetowym
  • Wystawianie faktur, paragonów
  • Przygotowywanie zamówień

Profil kandydata na stanowisku Specjalista ds. Rozliczeń:

  • Ceniącej sobie dobrą atmosferę w pracy.
  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.
  • Dyspozycyjną od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30.
  • Obsługa komputera – MS Office, Internet, programy księgowe.
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane.

  • zadania z zakresu ewidencyjno-księgowych (w szczególności: prowadzenie i rejestrowanie sprzedaży detalicznej za pomocą kasy fiskalnej, wystawianie faktur na sprzedaż bezgotówkową i gotówkową, wystawianie dok. MM, WZ, PZ, KW, KP itp.).
  • przygotowanie dla potrzeb biura rachunkowości księgowej podstawowych i wzajemnie uzgodnionych dokumentów źródłowych,
  • prowadzenie kadr,
  • rejestrowanie korespondencji i innych przesyłek przychodzących do i wychodzących z firmy,
  • rozprowadzanie zadekretowanej korespondencji za pokwitowaniem na poszczególne stanowiska pracy,
  • bieżące i stałe prowadzenie rozrachunków z odbiorcami, ewidencja należności i zobowiązań, ściąganie należności,
  • przyjmowanie towaru na stan, wysyłka towaru, korespondencja z dostawcami, udział w inwentaryzacji, utrzymanie porządku i ewidencji asortymentu na sklepie i w magazynie, itp.

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę. Miesięczne wynagrodzenie stałe oraz premie.
  • Pracę w prężnym młodym zespole z możliwością dalszego rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne kursy branżowe, techniczne poszerzające wiedzę. Szkolenia krajowe i zagraniczne.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy: wrozas@wrozas.pl

W tytule maila prosimy wpisać nazwę stanowiska, na które Państwo aplikują.

ul. Kaczeńcowa 12
51-180 Wrocław

Napisz do nas