WROZAS SPORT OD 2014 wspieramy sportowców

SIATKÓWKA DAMSKA CHALLENGER WROZAS

Nasza Firma od roku 2015 jest głównym sponsorem kobiecej drużyny piłki siatkowej „Challenger WROZAS”. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasza drużyna jest w II Lidze Otwartych Mistrzostw Wrocławia. W 2017r. planujemy przebić się do I Ligii.

EAS RACING TEAM

W roku 2016 na torze w Poznaniu pojawił się nasz podopieczny Sebastian Popieniuk. W tym roku niestety nie udało zakwalifikować się punktowo do wyścigu. Jednak doświadczenie i treningi rokują na lepsze wyniki (a raczej urwanie cennych sekund) w przyszłym sezonie.

NOCNY PÓŁMARATON WROCŁAW

Wspieramy również naszych pracowników, tym razem w II i III Nocnym Półmaratonie we Wrocławiu. Reprezentant naszych barw zajął 1600 miejsce (1h 45 min. 26 sek- 21, 097 km) na 5000 uczestników. Rok później pobił swój czas- 1h 44min 09 sek. Gratulacje dla Maćka.

UKS ŁUKs

Uczniowski Klub Sportowy posiada już dwa oddziały na Dolnym Śląsku. Uczymy młodzież i seniorów jak dbać o tradycję łuczniczą naszych ziem. Wspieramy ich umiejętności strzeleckie i talenty. UKS Luks to utytułowany klub sportowy regularnie zdobywa wysokie podia na wszelakich turniejach łuczniczych. Jesteśmy z Wami strzelcy !

WROZAS Sport

ul. Kaczeńcowa 12
51-180 Wrocław

Napisz do nas