Jesteśmy na Google+
Facebook

Nowości, bestseller, okazje

NOWOŚĆ

Iron Mig 303P

Duży ekran LCD zapewnia operatorowi spójne informacje o wszystkich parametrach.

Panel LCD zabezpieczony jest osłona w celu ochrony i zapobiegnięcia mechanicznemu uszkodzeniu.

Spawarka Iron - Mig 303/303P zapewnia szybki i niezwykle prosty dobór parametrów za pomocą ustawienia grubości materiału, którym chcemy spawać.

Technologia ST-ARC dostosowuje właściwości łuku do techniki operatora, nieregularności materiału, a także idealnie sprawdza się

w trudnodostępnych miejscach.

Niespotykane spawanie metoda MMA z regulowanym PULSEM.

Profesjonalne spawanie metoda TIG Lift zapewnia możliwość regulacji PULSU, wypływu gazu przed i po spawaniu oraz opadanie prądu.

Spawanie MIG/MAG z PULSEM zapewnia lepsze wtopienie oraz brak odprysków.

Innowacyjna technologia i-Cold Pulse redukuje ciepło wprowadzone do materiału jednocześnie zwiększając prędkość spawania o 35%.

Łuk jest bardziej skoncentrowany i intensywny, co zapewnia lepsza penetracje.

Spawarka posiada programy do spawania aluminium (Puls/2-Puls). Nowością jest innowacyjny program P.A.W. do spawania cienkich blach aluminiowych (1-2 mm).

Dodatkowe wyjście na gaz umożliwia jednoczestne podłączenie uchwytu MIG/MAG oraz TIG.Wbudowany elektrozawór gazu osłonowego umożliwia zastosowanie standardowego uchwytu TIG.

 

Iron Mig 221P- kompaktowa, lekka i praktyczna konstrukcja sprawia, że przenośny Iron Mig 221-221P idealnie nadaje się dla wszystkich rodzajów prac, a także do warsztatów. Oba modele 221 i 221P posiadają wyświetlacz LCD zapewniający szybki dostęp do zaprogramowanych grubości materiału spawania dopasowując automatycznie pozostałe parametry. Idealnie nadaje się do spawania aluminium.

Więcej informacji KLIKNIJ TUTAJ

 

 

BESTSELLER

MAX 403 z podajnikiem TOP 504 XM- najwięcej sprzedanych urządzeń w roku 2016 przez naszą Firmę. Chcesz wiedzieć więcej o urządzeniu? KLIKNIJ TUTAJ

 

 

OKAZJA

SKY MIG 553S to urządzenie do spawania metodą MIG MAG, idealna do spawania stali zwykłej, nierdzewnej, aluminium i nikiel oraz ich stopy. W tym miesiącu w specjalnej cenie. Więcej informacji KLIKNIJ TUTAJ

Wszelkie informacje uzyskacie Państwo również pod nr tel.: +48 71 30 67 134

 

Nowoczesne urządzenia spawalnicze to specjalność firmy Wrocławskie Zakłady Aparatury Spawalniczej WROZAS sp. z o.o. Firma dostarcza na rynek niezawodne spawarki służące do spawania rozmaitymi metodami.

Są wśród nich spawarki TIG, MIG, MAG, MIG MAG - przeznaczone do profesjonalnych prac spawalniczych, również w ciężkich warunkach, np. w górnictwie, przemyśle stoczniowym, petrochemicznym, zbrojeniowym czy na pustyni.

Wyróżnia je precyzja pracy oraz doskonałe powtarzalne wyniki i bezawaryjna praca.

Poznaj nas »