Jesteśmy na Google+
Facebook

WROZAS SPORT: SIATKÓWKA, MOTOCYKLE

SIATKÓWKA DAMSKA CHALLENGER WROZAS

Nasza Firma od roku 2015 jest głównym sponsorem kobiecej drużyny piłki siatkowej „Challenger WROZAS”. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasza drużyna jest w II Lidze Otwartych Mistrzostw Wrocławia. W 2017r. planujemy przebić się do I Ligii. Trzymamy kciuki.

 

EAS RACING TEAM

W roku 2016 na torze w Poznaniu pojawił się nasz podopieczny Sebastian Popieniuk. W tym roku niestety nie udało zakwalifikować się punktowo do wyścigu. Jednak doświadczenie i treningi rokują na lepsze wyniki (a raczej urwanie cennych sekund) w przyszłym sezonie. 

 

NOCNY PÓŁMARATON WROCŁAW

Wspieramy również naszych pracowników, tym razem w II i III Nocnym Półmaratonie we Wrocławiu. Reprezentant naszych barw zajął 1600 miejsce (1h 45 min. 26 sek- 21, 097 km) na 5000 uczestników. Rok później pobił swój czas- 1h 44min 09 sek. Gratulacje dla Maćka.

Nowoczesne urządzenia spawalnicze to specjalność firmy Wrocławskie Zakłady Aparatury Spawalniczej WROZAS sp. z o.o. Firma dostarcza na rynek niezawodne spawarki służące do spawania rozmaitymi metodami.

Są wśród nich spawarki TIG, MIG, MAG, MIG MAG - przeznaczone do profesjonalnych prac spawalniczych, również w ciężkich warunkach, np. w górnictwie, przemyśle stoczniowym, petrochemicznym, zbrojeniowym czy na pustyni.

Wyróżnia je precyzja pracy oraz doskonałe powtarzalne wyniki i bezawaryjna praca.

Poznaj nas »