Jesteśmy na Google+
Facebook

Wkłady Filtracyjne

Filtry patronowe - przeznaczone są do oczyszczania powietrza z pyłów suchych (za wyjątkiem zanieczyszczeń żrących lub stwarzających zagrożenie wybuchowe), powstających podczas spawania, szlifowania, cięcia gazowego lub plazmowego oraz podczas innych procesów w przemysłach: chemicznym, spożywczym, farmaceutycznym, tworzyw sztucznych i innych emitujących pyły suche.

Zasysane zanieczyszczone powietrze kierowane jest poprzez filtr wstępny do komory z wkładami filtracyjnymi, a następnie do komory wentylatorowej i dalej do wylotu poprzez tłumik. Pyły osadzające się na zewnętrznych powierzchniach wkładów filtracyjnych.

• celulozowe
• poliestrowe
• poliestrowe aluminizowane
• poliestrowe z natryskiem teflonu
• poliestrowe z membraną teflonową

Filtry kieszeniowe- materiał: technologia bazująca na termicznym łączeniu czystych, jednorodnych i trawłych włókien syntetycznych (100% poliester), progresywnie nabudowywanych (rosnąca gęstość włókien) w celu zapewnienia maksymalnej skuteczności w oczyszczaniu powietrza z pyłu przy minimalnym spadku ciśnienia i długiej żywotności filtra co wpływa na niskie koszty eksploatacji i konserwacji.

Budowa: Kieszenie umieszczone na kratownicy z drutu o średnicy 3,5 [mm] i oprawione w ramkę z blachy ocynkowanej o szerokości 18 lub 25 [mm].

Zastosowanie: jako filtr I lub II stopnia oczyszczania powietrza w instalacjach klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych; stosowane w szpitalach, biurach, szkołach,teatrach, centrach handlowych, hotelach, lakierniach, zakładach przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, samochodowego, maszynowego i innych.

• Filtry kieszeniowe są wykonane według DIN 24185|EN 779, EU 3-9 | G3-4/F5-9

Filtry kasetowe- materiał: technologia bazująca na termicznym łączeniu czystych, jednorodnych i trwałych włókien syntetycznych (100% poliester), progresywnie nabudowywanych (rosnąca gęstość włókien) w celu zapewnienia maksymalnej skuteczności w oczyszczaniu powietrza z pyłu przy minimalnym spadku ciśnienia i długiej żywotności filtra co wpływa na niskie koszty eksploatacji i konserwacji.

Budowa: faliście(splisowana) ułożona włóknina syntetyczna, wzmocniona siatką, wklejona w ramkę z blachy ocynkowanej.

Zastosowanie: filtr wstępnego oczyszczania powietrza w instalacjach klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych; dzięki wysokiej wydajności przy niskich spadkach ciśnień filtry mogą być stosowane w biurach, szkołach, teatrach, szpitalach, basenach, centrach handlowych, hotelach, lakierniach, zakładach przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i maszynowego.

• Filtry kasetowe dostępne w klasach filtracji G3-4 | F5

Tkanina Filtracyjna.

Nowoczesne urządzenia spawalnicze to specjalność firmy Wrocławskie Zakłady Aparatury Spawalniczej WROZAS sp. z o.o. Firma dostarcza na rynek niezawodne spawarki służące do spawania rozmaitymi metodami.

Są wśród nich spawarki TIG, MIG, MAG, MIG MAG - przeznaczone do profesjonalnych prac spawalniczych, również w ciężkich warunkach, np. w górnictwie, przemyśle stoczniowym, petrochemicznym, zbrojeniowym czy na pustyni.

Wyróżnia je precyzja pracy oraz doskonałe powtarzalne wyniki i bezawaryjna praca.

Poznaj nas »