Jesteśmy na Google+
Facebook

Spawanie

 


Wieloletnie doświadczenie w branży spawalniczej sprawia, że nasza oferta jest bardzo wyspecjalizowana i odpowiada aktualnym potrzebom rynku. Spawanie stanowi niezwykle istotny element procesów produkcyjnych prowadzonych w różnych gałęziach przemysłu. Rozumiejąc ich specyfikę proponujemy naszym klientom pełne spektrum spawarek elektrycznych, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Proponujemy Państwu własne urządzenia pod własną marką STEL, w całości produkowane w Unii Europejskiej w fabryce urządzeń spawalniczych w Castegnegro, Włochy. STEL to marka znana i ceniona od ponad 50 lat w Europie i na świecie. W Polsce sprzedaż spawarek marki STEL prowadzimy już ponad 15 lat.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą spawalniczą, w której znaleźć można nowoczesne spawarki MIG MAG, TIG, MMA oraz uniwersalne multiźródła. Wszystkie spawarki zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z obowiązującymi normami i standardami. Do ich najważniejszych atutów należą:

  • Solidne wykonawstwo oparte na wysokiej klasy komponentach
  • Wysoka jakość spoin
  • Możliwość spawania różnych metali i stopów
  • Kompaktowa budowa
  • Wygoda obsługi
  • Wysoka wydajność spawania

Posiadamy w ofercie urządzenia do spawania stali zwykłej, nierdzewnej, żeliwa i jego stopów oraz aluminium i jego stopów. Idąc z duchem czasu, stawiamy na nowoczesne spawarki inwertorowe, wyróżniające się dużą mobilnością, niewielkimi gabarytami oraz bardzo wysoką jakością spawu.

Na uwagę zasługuje wszechstronność zastosowań spawarek oferowanych przez Wrozas.  Sprawdzą się one w przemyśle lekkim, średnim i ciężkim, w pracach na wysokościach, montażowych, konserwacyjnych, rolnictwie, budownictwie, hydraulice, w warsztatach samochodowych, przemyśle morskim, elektrowniach, a także w kopalniach (posiadamy dedykowany dział spawarek górniczych). 

Atutem tak bogatej oferty jest możliwość dopasowania modelu do konkretnych potrzeb klienta. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną spawarek, w razie pytań służymy radą. Naszą domeną jest kompleksowa obsługa klienta, w związku z tym nie tylko dostarczamy nowoczesne spawarki, części i akcesoria, ale również wykonujemy profesjonalne naprawy spawarek i świadczymy usługi serwisowe.


Nowoczesne urządzenia spawalnicze to specjalność firmy Wrocławskie Zakłady Aparatury Spawalniczej WROZAS sp. z o.o. Firma dostarcza na rynek niezawodne spawarki służące do spawania rozmaitymi metodami.

Są wśród nich spawarki TIG, MIG, MAG, MIG MAG - przeznaczone do profesjonalnych prac spawalniczych, również w ciężkich warunkach, np. w górnictwie, przemyśle stoczniowym, petrochemicznym, zbrojeniowym czy na pustyni.

Wyróżnia je precyzja pracy oraz doskonałe powtarzalne wyniki i bezawaryjna praca.

Poznaj nas »